\"Facebook

NOVINKY

arr3Nepropustné prostěradloNovinka na našem českém trhu! Velice vhodná pomůcka na dokonalou ochranu lůžka zejména pro...

KONTAKTY

Růžena Košťáková
Kolínská 925
407 47 Varnsdorf
tel: +420 721 014 264
napište nám
IČ 87620383

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá      8 - 12    13 - 17h

So             8 - 11h

NE             ZAVŘENO


Výrobky z ovčí vlny / Pletací příze, vlněné doplňky

Představujeme vám vlněné výrobky české výroby, z ryze přírodního materiálu, jakým vlna z oveček pasoucích se na českých podhorských pastvinách jistě je. Mechanické a chemické vlastnosti vlny, pružnost, jemnost a hřejivost, předurčují tuto ekologicky nezávadnou surovinu hlavně k výrobě prošívaných přikrývek a polštářů, plyšových dek, spacích pytlů, dětských nánožníků nebo ložních souprav do postýlek, ale i k výrobě svrchních oděvů nebo ledvinových pásů. Výrobky z této přírodní suroviny, vyrobené v Čechách, se vyznačují vysokou kvalitou a nízkou cenou.

Přikrývky nebo spací pytle pro děti i dospělé mají vysokou hřejivost, jsou lehké a splývavé. Udržují stejnoměrnou teplotu, působí blahodárně na klouby, cévy a svaly. Ty se prohřejí a uvolní. Ovčí vlna má schopnost přijímat vlhkost našeho těla. Její dobrá propustnost umožňuje předat absorbovanou vlhkost mimo prostor lůžka. Obsah lanolinu ( cca 0,1% ) ve vlně zvyšuje její elastičnost, snižuje křehkost a lámavost, a tím snižuje prašnost. Menší prašností, hořkostí lanolinu a odváděním vlhkosti z lůžkovin, je vlna méně vhodná pro život roztočů, kteří jsou původci různých alergií. Pro prokazatelné zdravotní účinky ovčího rouna, jsou výrobky z této přírodní suroviny vhodné i pro alergiky a revmatiky. 

Výrobky z ovčího rouna se musí často protřepávat a větrat. Po silném znečištění nechte chemicky vyčistit.

Řadit podle 
Výrobce 

 

Cena 56 Kč

 

Cena 299 Kč 

Cena 325 Kč
NDYzMWF