\"Facebook

NOVINKY

arr3Nepropustné prostěradloNovinka na našem českém trhu! Velice vhodná pomůcka na dokonalou ochranu lůžka zejména pro...

KONTAKTY

Růžena Košťáková
Kolínská 925
407 47 Varnsdorf
tel: +420 721 014 264
napište nám
IČ 87620383

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá      8 - 12    13 - 17h

So             8 - 11h

NE             ZAVŘENO


Dětské koberce / Hrací koberce-Město, Farma....

Dětské hrací koberce

Dětské hrací koberce potěší každé dítě. Jsou báječným doplňkem do dětských pokojíčků. Děti si na koberci rády hrají, upoutá jejich pozornost, rozvíjí jejich fantazii. Rázem se z nich stanou stavbaři, farmáři, závodníci nebo piráti všech moří. Některé inspirují ke hře s dětmi i nás, dospělé. Např. koberec Člověče nezlob se, Twister nebo fotbal. Dětmi velmi oblíbené hrací koberce skákací panák nebo autodráha, máme na našem e-shopu v široké nabídce. Najdete zde i dětské hrací koberce s licenčními vzory z pohádek, které mají děti moc rády. Např. kočička Charmmy Kitty, Princezny, Medvídek Pú, Auta aj.

U nás najdete hrací koberce s nízkým smyčkovým vlasem a koberce bez vlasu. Jsou v různých rozměrech a pěkných barevných dezénech.

Koberce s nízkým smyčkovým vlasem se nejlépe čistí vlažnou vodou, pracím práškem nebo mýdlem a měkkým kartáčkem. Běžná údržba luxováním nebo tepováním s přidáním čistícího přípravku určeného k čištění koberců. Koberce bez vlasu se dají vyprat v pračce na 30 stupňů a usušit volně rozložené.

Pod koberce, které nemají spodní stranu protiskluzovou, doporučujeme přiobjednat protiskluzovou mřížku.

V naší nabídce máme protiskluzovou mřížku šíře 60 cm    1 m/99 Kč
Do poznámky v objednávce, prosím uveďte, jaké množství si případně přejete objednat.
Řadit podle 
Výrobce 

 

Cena 99 KčMGEzZjUwY