\"Facebook

NOVINKY

arr3Nepropustné prostěradloNovinka na našem českém trhu! Velice vhodná pomůcka na dokonalou ochranu lůžka zejména pro...

KONTAKTY

Růžena Košťáková
Kolínská 925
407 47 Varnsdorf
tel: +420 721 014 264
napište nám
IČ 87620383

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá      8 - 12    13 - 17h

So             8 - 11h

NE             ZAVŘENO


Dětské koberce / Kusové dětské koberce

Dětské kusové koberce

Dětské kusové koberce jsou skvělým doplňkem do pokojíčků vašich dětí. Děti si na koberci rády hrají, upoutá jejich pozornost, rozvíjí jejich fantazii. Najdete zde dětské koberce s licenčními vzory z pohádek, které mají děti moc rády. Např. Medvídek Pú, kočička Hello Kitty, Charmy Kitty, Spiderman, princezny, Cars, víla Zvonilka, Ben, Cloe, Bratz, Tweety, Spongebob, Handy Manny, hrdinové z High Shool Musical, Hannah Montana nebo oblíbené postavičky z pohádkového příběhu Toy Story.

U nás najdete koberce s nízkým smyčkovým vlasem, koberce bez vlasu nebo koberce s hustým střiženým vlasem. Jsou v různých rozměrech, rozmanitých dezénech a veselých barvách. Novinkou jsou koberce ručně tvarované s hustým střiženým vlasem. Většina z koberců má rubovou stranu opatřenu protiskluzem. Pod koberce, které nemají spodní stranu protiskluzovou, doporučujeme přiobjednat protiskluzovou mřížku.

V naší nabídce máme protiskluzovou mřížku šíře 60 cm    1 m/99 Kč
Do poznámky v objednávce, prosím uveďte, jaké množství si případně přejete objednat.
Veškeré dětské koberce jsou na skladě, nebo skladem do týdne.
Řadit podle 
Výrobce 

 

Cena 99 KčYjJiZmI