\"Facebook

NOVINKY

arr3Nepropustné prostěradloNovinka na našem českém trhu! Velice vhodná pomůcka na dokonalou ochranu lůžka zejména pro...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Růžena Košťáková
Kolínská 925
407 47 Varnsdorf
tel: +420 721 014 264
napište nám
IČ 87620383

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá      8 - 12    13 - 17h

So             8 - 11h

NE             ZAVŘENO


Dětské koberce

Dětské koberce

Na našem e-shopu najdete dětské koberce v metráži, v šíři 300 cm a 400 cm, které se hodí všude tam, kde si hrají zvídavé a skotačivé děti. Mají tepelně izolační vlastnosti a děti je mají rády. Rázem se z nich stanou farmáři, závodníci nebo piráti všech moří.

Tyto koberce lze zúžit s přesností po 5 cm. Na přání zákazníka koberce také obšíváme. Bližší info u metrážových koberců.

Dále nabízíme dětské koberce kusové s oblíbenými pohádkovými postavičkami. Spolu s nimi se do pokojíčku vašich dětí podívá Medvídek Pú nebo kočička Hello Kitty, ale i ostatní kamarádi holčiček a kluků. Hrací koberce rozvíjejí fantazii našich dětí. Mezi dětmi velmi oblíbené patří koberce Skákací panák nebo rozmanité závodní dráhy. Některé hrací koberce inspirují ke hře i nás, dospělé. No řekněte - nezahráli by jste si se svými dětmi rádi Člověče nezlob se?

V naší široké nabídce naleznete koberce s nízkým smyčkovým vlasem, hladké bez vlasu, nebo s vysokým hustým střiženým vlasem. Novinkou jsou ručně tvarované koberce s hustým střiženým vlasem. Koberce jsou v mnoha rozměrech, v  pěkných barvách a rozličných dezénech. Většina z nich je ze spodní strany opatřena protiskluzem. Pod koberce, které nemají spodní stranu protiskluzovou, doporučujeme přiobjednat protiskluzovou mřížku. Bližší info u kusových koberců.

Veškeré dětské koberce jsou na skladě nebo skladem do týdne.

 

 

 

Řadit podle 
Výrobce 

 

Cena 99 KčODdlNGUwM