\"Facebook

NOVINKY

arr3Nepropustné prostěradloNovinka na našem českém trhu! Velice vhodná pomůcka na dokonalou ochranu lůžka zejména pro...

KONTAKTY

Růžena Košťáková
Kolínská 925
407 47 Varnsdorf
tel: +420 721 014 264
napište nám
IČ 87620383

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá      8 - 12    13 - 17h

So             8 - 11h

NE             ZAVŘENO


Přikrývky, polštáře, chrániče / Peří

Péřové přikrývky, polštáře a spací pytle české výroby, jsou velmi lehké a zdravotně nezávadné. Mají vysokou životnost, dobře se přizpůsobují lidskému tělu a mají velmi dobrou schopnost přijímat vlhkost. 

Přikrývky, polštáře a spací pytle z peří se dají prát v pračce při 40°C. Při praní nepoužívejte agresivní prací prostředky ani bělidla! Po praní polštáře a přikrývky dobře vysušte!! Při sušení často protřepávejte.

Peří je díky svým klimatickým vlastnostem přirozeným nepříznivým prostředím pro roztoče, jejichž potravou je rohovka  uvolňující se z pokožky člověka. Na rozdíl od řídce tkaných textilií je hustě tkaná textilie, z které jsou péřové polštáře a pokrývky šité, téměř neprůchodná pro roztoče, i díky tomu se tyto organizmy uvnitř těchto výrobků nenacházejí.

Přikrývky a polštáře nabízíme v různých velikostech. Jsou plněné kvalitním prachovým peřím. Péřové přikrývky jsou kazetové, to znamená, že konstrukce je tvořena kazetami, které jsou jednotlivě plněny. Peří se mezi jednotlivými kazetami nepřesypává – přikrývka drží stále stejný tvar. Kazetové přikrývky nemají tzv. studený šev, proto velice dobře udržují teplo.

 

Peří je zpracováváno moderní technologií pomocí procesu, který zaručuje nejlepší užitkové, fyzikálně chemické, mikrobiologické a hygienické vlastnosti. Tyto vlastnosti jsou pečlivě sledovány laboratoří na peří. Třídí se ve čtyřkomorové třídičce od základu (5%) až po nejvyšší kvalitu (93%) prachu.

 Pere se s použitím velmi kvalitních pracích a dezinfekčních prostředků. Suší při teplotách 120°C, kdy dochází k likvidaci veškerých roztočů a mikroorganismů, vychlazuje a pak se zhotovují finální výrobky.

Na přání zákazníka je možné zhotovit přikrývky a polštáře jakéhokoliv rozměru a druhu náplně.

Český výrobek

Přikrývky a polštáře máme na skladě nebo skladem do týdne.

Řadit podle 
Výrobce  

Cena 806 Kč

MWRmYTV